Open source

Když mám zrovna moc práce a nestíhám termíny, tak prokrastinuji tak, že píšu open source. Všechny moje balíčky jsou zdarma a můžete si s nimi dělat co chcete. Mám jediné pravidlo - zachovejte prosím autorství.

A samozřejmě mi také uděláte radost, když nahlásíte chybu, nebo mi sdělíte svůj nápad jak mé balíčky vylepšit.


Kdyby

Kdyby je moje velká vášeň - to asi trkne každého, když uvidí těch 38 repozitářů (které stále přibývají) :)

Původně to mělo být CMS, ale postupem času se vyvinulo do souboru rozšíření a integrací nejrůznějších nástrojů do Nette Frameworku.

Moje nejúspěšnější a nejoblíbenější balíčky jsou Doctrine, Console, Events a Translation. Za zmínku stojí ale taky Redis, Monolog, RabbitMq, Facebook, Github, Google, Curl a Autowired.

Kdyby má i svoje vlastní diskuzní fórum, kde se můžete na cokoliv zeptat a já se pokusím co nejdříve odpověděť. Je to rozhodně lepší než se ptát přes email, protože když odpovím na emailu, tak z odpovědi nebudou mít užitek všichni.

A protože toto fórum je postavené na Kdyby komponentách, je to dle mého výborný učební materiál, plný ukázek jak se různá rozšíření dají používat ve funkční aplikaci.


Nette Framework

Aktivně se snažím pomáhat Nette Framework komunitě, píšu články, dokumentaci, radím na fóru a občas pošlu i nějaký ten pull request.


Příspěvky a placená podpora

Pokud se vám moje aktivity a styl práce líbí, nebo vám alespoň moje balíčky ušetřily čas, budu vděčný, pokud mi vyjádříte podporu finančně a já vám rád vystavím fakturu.

Potřebujete, abych něčemu věnoval pozornost přednostně, nebo máte zájem o nějakou speciální funkčnost, ke které bych se jinak nedostal? Můžeme se domluvit na placené podpoře.